کلینیک دندانپزشکی در جنوب تهران

بخش دندانپزشکی

افراد بسیاری هستند که امروزه با مشکلات مربوط به دهان و دندان مواجه هستند این امر نشان دهنده این موضوع است که آگاهی مردم نسبت به بهداشت و مراقبت های دهان و دندان بسیار کم می باشد و توجه ویژه ای به آن ندارند، در صورتی که مراقبت های لازم به خوبی صورت نگیرد و یا در زمان بروز مشکلی درمان به موقع انجام نشود ممکن است مشکلات دیگری بروز پیدا کند درمان زود به هنگام مشکلات دندانی دارای اهمیت بسیار بالایی می باشد . کلینیک دندان پزشکی درمانگاه خیریه صدر واقع در جنوب تهران با کادری مجرب و با بهره گیری از جدیدترین تجهیزات روز دنیا در ارائه خدمات درمانی و زیبایی دندان پزشکی پذیرای مراجعین محترم می باشد .

امروزه افراد بسیاری هستند که خواهان اصلاح طرح لبخند خود با تغییر رنگ و فرم دندان های خود می باشند کارهای زیبایی دندان نیاز به دقت و تجربه بسیار بالایی دارد. در بخش دندانپرشکی درمانگاه صدر کارهای زیبایی دندان توسط بهترین و باتجربه ترین دندانپزشکان صورت می گیرد که می توان نتایج بسیار درخشانی را دریافت کرد . خدمات دندانپزشکی درمانگاه خیریه صدر دارای بخش های زیر می باشد .

 • جراحی دندان عقل
 • عصب کشی
 • جرم گیری دندان
 • بلچینگ دندان
 • ارتودنسی دندان
 • ایمپلنت دندان
 • لمینت دندان
 • پروتز های ثابت و متحرک

جراحی دندان عقل

دندان عقل یکی از دندان های دائمی و دندان آسیا چهارم می باشد در برخی از موارد به راحتی دندان عقل کشیده نمی شود و نیاز به جراحی دارد . این جراحی می توان با بی حسی موضعی یا بیهوشی کامل انجام گیرد .

عصب کشی دندان

یکی از راه های مقابله با درد دندان عصب کشی می باشد، عصب کشی دندان در صورتی انجام می گیرد که خرابی دندان بسیار وسیع باشد و دندان ها پوسیده شده باشند در این حالت دیگر نمی توان درد دندان را با روش هایی مانند استفاده از داروهای مسکن و اسپری درمان کرد و نیاز به عصب کشی می باشد

جرم گیری دندان

دندان های زرد و بد رنگ در کاهش زیبایی و جذابیت چهره بسیار تاثیر دارد به راحتی می توان با جرم گیری دندان رنگ طبیعی دندان را نمایان کرد ، به هیچ عنوان جرم گیری دندان آسیبی به دندان ها وارد نمی کند و این باور که جرم گیری به دندان ها آسیب می رساند کاملا اشتباه می باشد .

اصلاح طرح لبخند

لمینت دندان ، بلیچینگ ، ایمپلنت از روش های اصلاح طرح لبخند می باشد ، جای خالی دندان از دست رفته را می توان با ایمپلنت دندان همانند یک دندان طبیعی پر کرد .

با لمینت دندان به راحتی می توان بدر رنگی و بد فرمی دندان را به طور کامل برطرف کرد .

در بخش دندان پزشکی درمانگاه صدر تمامی خدمات فوق توسط بهترین و باتجربه ترین دندانپزشکان  با استفاده از جدیدترین تجهیزات انجام می گیرد

One thought on “کلینیک دندانپزشکی در جنوب تهران

 1. sadrclinic - مهر ۲۸, ۱۳۹۷ در ۱۱:۴۲ ق.ظ

  ابتلا باید جهت معاینه به کلینیک مراجعه نمایید تا علت درد و میزان خرابی دندان ها بررسی شود .

  پاسخ

پاسخ

10 + 14 =

Call Now Button