بخش پوست ،مو و زیبایی

بخش پوست ،مو و زیبایی

خوشبختانه درمانگاه صدر با کادر ویژه ای که تشکیل داده توانسته با همکاری پزشکان عمومی و متخصص در هر زمینه ای گامی ویژه به سوی موفقیت بیشتر پزشکی بردارد  .درمانگاه صدر در زمینه پوست ، مو و زیبایی فعالیت دارد .

فعالیت زیبایی پوست شامل :

 • تزریق بوتاکس
 • لیزر موهای زائد
 • لیزر فرکشنال
 • لیزر میکرودرم
 • لیزر میکرونیدلینگ
 • هایفوتراپی
 • مزوتراپی پوست
 • تزریق ژل
 • تزریق چربی

فعالیت درمانی پوست شامل :

 • درمان جای جوش ، آکنه
 • درمان کک و مک
 • درمان زگیل
 • درمان خشکی پوست
 • درمان لکه های تیره بر روی پوست
 • برداشت خال
 • و …..

مدیریت درمانگاه صدر توانسته با خدمات و کیفیت تخصصی در ضمینه پوست و مو و زیبایی در یک محیط مناسب این شرایط را فراهم آورد که بتواند خدمت ویژه ای را ارائه دهد که خوشبختانه با استفاده از پرسنل توانمند و با امکانات و تجهیزات این درمانگاه جزء بهترین درمانگاه ها محسوب شده و همین عامل باعث پیشرفت این درمانگاه شده است .

در اینجا به طور خلاصه به توضیحات خدماتی که در این درمانگاه ارائه می شود می پردازیم .

تزریق بوتاکس

تزریق بوتاکس مناسب برای جوانسازی پوست به ویژه افرادی که از ناحیه چین و چروک پیشانی و دور چشم خود رنج می برند شما عزیزان می توانید با استفاده از تزریق بوتاکس حدود ۵ سال جوانتر به نظر برسید یکی از نکات بسیار مهمی که در تزریق بوتاکس دارد این است که تزریق بوتاکس عضله های پیشانی رو به طور موقت فلج می کند و لازم است هر ۶ الی ۸ ما تزریق صورت بگیرد و حتماً لازم است زیر نظر پزشک تزریق بوتاکس انجام شود .

لیزر موهای زائد

یکی از مسائلی که اکثر بانوان از آن رنج می برند مشکل موهای زائد است و یا کسانی که از پرمویی رنج می برند خوشبختانه این درمانگاه با استفاده از دستگاههای مدرن و مجهز توانسته توجه خیلی از بیماران را به خود جلب کند شما با استفاده از لیزر موهای زائد می توانید از شر موهای خود خلاص شوید و دیگر هیچگونه ناراحتی وجود نخواهد داشت .

لیزر فرکشنال

لیزر فرکشنال یکی از روش های جوانسازی محسوب می شود و مناسب برای افرادی است که دارای پیری ، افتادگی و شل شدگی پوست هستند .شما با انجام لیزر فرکشنال علاوه بر جوانسازی پوست دارای پوست شاداب و سرحال خواهید شد به گونه ای که پوست شما به حالت لیف و سفت می شود و با انجام تنها یک جلسه می توانید تاثیرات مفید را بر روی پوست خود احساس کنید .

لیزر میکرودرم

یکی دیگر از روش های جوانسازی پوست لیزر میکرودرم است در واقع لیزر میکرودرم یک روش لایه برداری پوست محسوب می شود که می تواند تاثیرات به سزایی را بر روی پوست شما بگذارد .میکرودرم مناسب برای افرادی است که دارای جای جوش به صورت سطحی هستند و یا بر روی پوست خود لکه دارند با  انجام چند جلسه میکرودرم می توانید به رضایت پوستی کامل برسید .

لیزر میکرونیدلینگ

لیزر میکرونیدلینگ دیگر روش جوانسازی پوست است و مناسب برای افرادی است که دارای جای جوش عمیق تر و  جای زخم عمیق تربر روی سطح پوست خود هستند  در واقع لیزر میکرونیدلینگ به دلیل لایه برداری عمیق تر روش تهاجمی تری نسبت به لیزر میکرودرم محسوب می شود .و برای هر بیمار معمولاً بین ۶ تا ۸ جلسه لازم است لیزر میکرونیدلینگ را انجام دهند .

هایفوتراپی

هایفوتراپی مناسب برای افرادی است که تمایل به لیف صورت، گردن ، بدن خود هستند خوشبختانه فقط با انجام یک جلسه هایفو درمان می شوید و علاوه بر جوانسازی پوست باعث لیف و درمان شلی پوست می شود این جوانسازی به گونه ای است که شما را بین ۱۰ تا ۱۵ سال جوانتر خواهد کرد .

مزوتراپی پوست

یکی دیگر از روش های جوانسازی پوست انجام تزریق مزوتراپی به پوست است .پزشک با استفاده از مزوتراپی تمامی مواد مغزی و ویتامین های لازم را با استفاده از سرنگ های نازک مستقیم به داخل پوست تزریق می کند  و همین عامل باعث می شود که پوست به جای اینکه با خوردن دارو تاثیر بگیرد با تزریق مستقیم به پوست درمان سریع تر انجام می شود هر فرد باتوجه به نوع درمانش بین ۱ تا چند جلسه مزوتراپی لازم دارد .

تزریق ژل

در درمانگاه صدر تزریق ژل در قسمت های مختلف صورت انجام میشود تزریق ژل به لب ، گونه ، چانه و خط خنده و مناسب برای برخی فرورفتگی های پوستی است .

توجه داشته باشید برای انجام تزریق ژل انتخاب نوع برندی که برای ژل استفاده می کنید متفاوت است و متفاوت بودن برند ژل هزینه ی آن را مشخص می کند بهتر است تزریق ژل را حتماً زیر نظر پزشک پوست انجام دهید تا مشکلی برایتان پیش نیاید . تزریق ژل  به صورت دائم و موقتی در بازار موجود است که تزریق ژل دائم از نظر وزارت بهداشت مورد تایید نیست به همین دلیل پزشکان برای تزریق ژل از روش موقت استفاده می کنند که حدود ۶ تا ۸ ماه ماندگاری دارد .

تزریق چربی

یکی از دیگر از موارد جوانسازی پوست تزریق چربی است خوشبختانه تزریق چربی را می توان در قسمت های مختلف پوست از جمله چانه ، گونه ، لب ، خط خنده و دیگر قسمت های صورت انجام داد یکی از مزیت های مهم تزریق چربی ماندگاری آن  است که بین ۱ تا ۳ سال است البته توجه داشته باشید که مراقبت بعد از تزریق چربی بسیار مهم است و این مراقبت شماست که ماندگاری را بیشتر می کند هر چه تحرک شما بیشتر باشد ماندگاری کمتر خواهد بود . از دیگر موارد مهم و مفید تزریق چربی این است که هیچ گونه حساسیتی در بدن بیمار ایجاد نمی شود زیرا چربی از خود بدن فرد گرفته می شود وبه بدن خودش تزریق می شود .

درمانی پوست

شما عزیزان می توانید در صورت هر گونه مشکلات پوستی به درمانگاه صدر مراجعه کنید و از امکانات این درمانگاه بهره مند شوید خدمات درمانی پوستی  که در این درمانگاه ارائه می شود شامل درمان و برطرف کردن زگیل ، درمان سوختگی پوست ، درمان خشکی پوست ، درمان رنگدانه پوست  ، درمان لکه های قهوه ای بر روی پوست ، برداشت خال و دیگر مشکلات پوستی .

 منتظر نظرات و پیشنهادات شما هستیم.

با تشکر ، گروه مدیریت سایت کلینیک صدر

پاسخ

هفده + چهار =

Call Now Button